Av. Gökhan AĞDEMİR

 

Memleketime Sesleniş

Türkiye'nin bölünme sorunu yaşama durumuna sürükleneceği hususunda yıllardan bu yana AKP'yi ağır bir dille suçlayarak uyaran Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye'nin PKK terörünü aşması için tek programa ve kadroya sahip olan Partisi'dir. Diğer partiler milli güvenlik ve terörizm ile mücadele bilgisi ve duyarlılığı konusunda her zaman olduğu gibi bu dönemde de zayıf kalmışlardır. MHP, büyük ve güçlü bir ülke olan Türkiye'nin yanlış ellerde, yanlış bir zihniyet tarafından felakete sürüklenmesini engelleyecek, ülkemizi içine girdiği kritik süreçten çıkarma yeteneğine sahip tek partidir. MHP, Türkiye'nin topraklarının büyük bölümünü PKK adlı bir terörist çetenin işgal etmesine ve halkımızı bölmesine izin vermeyecektir.

Kardeşlik havasının hakim olduğu Serhat Şehri Ardahan'ımızda, yüzyıllardır hoşgörü ile hayatı paylaşan halkımız, düşmanlık tohumları serpilmek suretiyle ayrıştırılmış, bu durum hem huzuru ve sukuneti bozmuş, hem de zaman içinde ekonomiyi dahi bölerek şehri fakirleştirmiştir. Demiryolu, karayolu, havayolu olarak lojistik konusunda hiç yatırım yapılmayan ilimizde, bu sebeplerle 21 yıl önce açılmış sınır kapıları dahi işe yaratılamamıştır. Bu zor süreçte her kesime çok önemli görevler düşmektedir. Gün ayrılık değil, nefislerin yenilip birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesi gereken gündür. Hep birlikte vatanı, dış etkilerle büyüyen savaş ortamından kurtarıp, yeniden yaşanabilir, refah seviyesi yüksek , adına yakışır Serhat Şehri yapmanın zamanı gelmiştir. 

Yol, Güvenlik ve Ticarete yönelik doğru yatırım, hibe kredi, fon ve teşviklerle şehrimizin göç vermesinin de önüne geçip, Serhat Şehrimizi barış içinde yeniden hepbirlikte inşa edelim. Hangi partite, hangi köklere mensup olursa olsun, herkese gönül ve hizmet kapımız sonuna kadar açıktır ve öyle kalacaktır. Bizimle Yürü Ardahan... Ülkenin Geleceğine, Milliyetçi Hareket Partisi'ne, kendi yetiştirdiğin Hukukçu Evlatlarına Oy Ver...

Av.Gökhan Ağdemir

  • --

Sosyal Medyada

in google